תנאי שימוש באתר

תנאי שימוש באתר

התקנון מנוסח בלשון זכר אך מתייחס לשני המינים. אם הינך מתחת לגיל 18, הינך מאשר כי קיבלת את הסכמת אחד ההורים או האפוטרופוס החוקי שלך בטרם השימוש באתר. לתקנון משלוחים מפורט היכנסו לכאן: תקנון משלוחים והחזרים

רכישת קורס/הדרכה

פרטי הרשמה: עם רכישת כל קורס או הדרכה באתר זה נפתח עבורך איזור אישי, בו תוכל לראות את כל החומר שרכשת, לעיין בו וללמוד. אנא נהג באחריות עם שם המשתמש והסיסמא לאזור האישי, דאג לא להעביר אותם לאף גוף שלישי ולהשתמש בהם אך ורק לצורך כניסתך האישית למערכת. השימוש באזור האישי הינו על אחריותך בלבד. עם זאת, אם תהיה בעיה טכנית או עיונית, צור איתנו קשר 04-6827327.

תוקף וזמינות החומר שנרכש: כל חומר לימודי שרכשת נשאר זמין לצפיה במשך שנתיים מרגע ביצוע העסקה. לאחר סיום תקופה זו תוכל לשמור על האיזור האישי שלך פתוח, עם כל הרכישות, בעלות של מנוי חודשי, לפי עלות המנוי לאותו הרגע. לכל שאלה בנושא יש לפנות לטלפון 04-6827327.

שימוש בחומר הלימודי: בית למעצב עושה מאמצים רבים על מנת להביא את החומר בצורה הכי ברורה מדוייקת שאפשר, ומטרתו היא לאפשר לימוד תפירה ומקצועות קשורים באופן אישי ועצמאי. אם זאת, כל שימוש בחומר הלימודי הינו על אחריותך הבלעדית. בית למעצב אינו אחראי על כל נזק מכל סוג שהוא שיכול להיגרם משימוש בחומר הלימודי. אנא השתמש בחומר הלימודי בהיגיון ובהתאם למטרתו. 

כמו כן, כל החומר הלימודי הנמצא באתר וכל חלק ממנו מיועד לשימוש אישי בלבד. כל שימוש אחר, לרבות הוראה, שימוש מסחרי, העתקת קבצים, העברת חומר למוסדות לימודיים אחרים ו\או למורים אחרים מהווה הפרה על זכויות היוצרים.

רכישת מוצר פיזי (בחנות האונליין)

הזמנת המוצר: בית למעצב עושה מאמצים רבים על מנת לצלם, לתאר ולפרט נתונים טכניים של כל מוצר בצורה הכי ברורה מדוייקת שאפשר. אם זאת, החלק שלך כלקוח הוא להשקיע מזמנך ולבדוק את כל התאור הדרוש לך, כדי למנוע בלבולים והזמנות שגויות. אנא השתמש בחנות האונליין בהיגיון ובאחריות. אם התאור אינו מספיק, הנך מוזמן להתקשר אלינו ולשאול עוד פרטים. 

משלוחים: הזמנתך נארזת ויוצאת למשלוח תוך 3 ימי עסקים מרגע ביצוע העיסקה. בית למעצב אינה אחראית על זמני המשלוח. מהרגע שהחבילה יצאה למשלוח האחריות עליה חלה על החברה למשלוחים. הבירור לגבי מצב החבילה, המיקום המדויק שלה וכד’ יתבצע ישירות מול חברת המשלוחים. 

מוצר פגום: אנחנו דואגים להוציא את הזמנתך בזמן, כאשר כל מוצר תקין ומתאים לתאור שבאתר. עם זאת ישנם דברים שלא תלויים בנו, כמו שירות המשלוחים או דפקטים שלא בשליטתינו. אם קיבלת מוצר פגום, פנה אלינו לבירור כדי שנוכל להחליפו או לבצע זיכוי. למען הסר ספק, נוכל להחליף מוצר שכבר הגיע פגום במשלוח, ולא מוצר שנפגע כבר בבית הלקוח.

לתקנון משלוחים מפורט עם תנאים של חברות משלוח והחזרים היכנס לכאן: תקנון משלוחים והחזרים

רשימת תפוצה

האימייל שלך מצורף אוטומטית לרשימת התפוצה של בית למעצב. בית למעצב שומר לעצמו את הזכות לשלוח לך עדכונים הקשורים לחומר הלימודי שרכשת ו\או להזמנה של מוצרים במשלוח, עדכונים טכניים על מבנה האתר והאזור האישי ועדכונים לגבי חומר לימודי חדש שעולה לאתר. הפרטים שלך לעולם לא יועברו לאף גוף שלישי. אם אינך מעוניין לקבל שום דואר, תעדכן אותנו (בטלפון או ווטסאפ 054-6345851) ונוריד את הפרטים שלך מרשימת התפוצה. חשוב! יציאה מרשימת התפוצה האוטומטית עלולה לפגוע בלימודים והתמצאות טכנית באתר,לכן אנו ממליצים בכל לשון של המלצה להישאר מעודכנים. בכל מקרה, הבחירה בידך תמיד, כמו כן גם האחריות על הבחירה.

התשלום ועסקאות האשראי

כל המחירים באתר כוללים מע”מ לפי חוק. התשלום באתר מתבצע באופן אוטומטי, דרך המסוף של חברת סליקה “משולם”. הרכישה יכולה להתבצע אך ורק בכרטיס הרשום על שמך, או בידיעה והסכמה מלאה של בעל הכרטיס.  פרטי הכרטיס נבדקים ע”י חברת האשראי ורק לאחר אישורה וביצוע העסקה בפועל ההזמנה שלך תטופל ותצא למשלוח. למען הסר ספק, אין בית למעצב אחראי על שימוש בלתי חוקי בכרטיסי אשראי ו\או טעויות בהכנסת פרטי הכרטיס. בית למעצב שומר לעצמו את הזכות לסרב לרכישה ו\או להשבית חשבונות לפי שיקול דעתה. לכל בעיה או בירור בנושא, או אם ברצונך לשלם בדרך אחרת, פנה למשרדינו 04-6827327.

ביטול עסקה

אין זיכויים או ביטולי עסקאות באתר לאחר ביצוע העסקה. למען הסר ספק, אין בית למעצב אחראי בכל צורה שהיא על ביצוע הרכישה, שימוש לא חוקי באמצעי תשלום, טעויות בעת הרכישה או אי הבנת תאור המוצר לפני הרכישה. דאג לקרוא בעיון את התיאור של כל מוצר או חבילת מוצרים לפני הרכישה. אם התיאור אינו מספיק ברור או שעדיין יישארו שאלות, אל תהסס לדבר איתנו בטלפון 04-6827327, בשביל שנוכל לעזור להתאים לך את המוצר הכי מדוייק לצרכיך.

תקלות טכניות

לכל תקלה טכנית באתר, בחומר הלימודי או במסוף הסליקה צור איתנו קשר בטלפון 04-6827327 או בווטסאפ 054-6345851. 

עגלת הקניות
התחברות

עדיין אין לכם חשבון?

התחילו להקליד לחיפוש מוצרים